Hizmetlerimiz

VIP Mercedes Vito Araç Kiralama

Aden Turizm sizlere konser, konferans, düğün organizasyonu ve iş seyahatleriniz için lüks ve konforlu VIP Mercedes Vito Araç Kiralama hizmetini bir arada sunuyor!

Aden Turizm araç kiralama servisi diğer minibüs kiralama hizmetlerinden oldukça farklı bir yapıdadır. Özel olarak düzenlediğiniz gezilerinizi Aden Turizm ile daha renkli bir hale getirebilirsiniz.

Aden Turizm VIP Vito Araç Kiralama servisinde özel olarak tasarlanmış üç farklı tip ve markada araç opsiyonu vardır. Volkswagen Caravelle, Mercedes Vito ve Mercedes Sprinter…Tüm araçlarımız 2018 Model olup bir birlerinden farkı donanım ve konforlara sahiptirler.

VIP Mercedes Vito Araçların iç kısmı tasarımcılar tarafından özel olarak dizayn edilmiştir. Kullanıcı deneyimi göz önünde bulundurularak tasarlanmış olan araçlar ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılayacak bir seyahat aracına dönüştürülmüştür.

Deri döşeme, özel klima sistemi, Playstation 3, Apple İpad, çay/kahve makinası, özel kasa, led tv, internet erişimi, özel ses ve video sistemi gibi son teknoloji ürünler ile donatılmıştır.

VIP Mercedes Vito Araç Kiralama

VIP Mercedes Vito Araç Kiralama

Lüks ve konfor sizlerle buluşıyor!

Aden Turizm VIP Araç Kiralama servisinde sizlerin isteğine bağlı olarak içecek servisi yapılabilir. İstanbul VIP Mercedes Vito Araç Kiralama ihtiyaçlarınız için tecrübeli personeli ve geniş araç filosuyla , Aden Turizm hizmetinizdedir.

Aden Turizm alt kuruluşu olan Aden Yachting firmız sizlere ulaşımda lüks ve konforu VIP yatlarıyla da sunuyor.

VIP Araç Kiralama servisi ile ilgili detaylı bilgi için iletisim@adenviptransfer.com üzerinden mail gönderebilir ya da 0542 354 0880 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Saatlik ve Günlük VIP Minibüs Kiralama Fiyatları

-Süre--Mesafe--Fiyat-
4 SAAT İSTANBUL100 KM50 €
6 SAAT İSTANBUL100 KM75 €
8 SAAT İSTANBUL100 KM100 €
12 SAAT İSTANBUL100 KM125 €
24 SAAT  İSTANBUL 100 KM150 €

Fiyatlarımız 100 KM için geçerli olup , 100 KM üzeri kiralama isteklerinizde 4₺/KM tarife uygulanacaktır. Fiyatlarımız İstanbul içerisi için geçerli olup şehir dışı turlarınızda 5₺/KM tarifesi uygulanacaktır.

Günlük, haftalık ve aylık kiralamalarda özel fiyatlar için bizimle 0542 354 08 80 no`lu telefondan iletişime geçebilirsiniz..

VIP Araç Kiralama için dizayn edilmiş araçlar 2018-2019 model VIP Mercedes Vito`dur.

Araçlar açılabilen  koltuklar, katlanır masalar, IPad, TV,  buzdolabı, özel aydınlatma ile donatılmıştır.

*Fiyatlara %18 KDV ve şoför hizmeti dahil olup, İstanbul şehir içi kiralamalarında geçerlidir.

*Fiyatlar dönemlere göre farklılık gösterebilir.

Sohbet Başlat
💬 Fiyat Alın Rezervasyon Yapın !
Scan the code
Merhabalar ! Whatsapp Destek hattından rezervasyon yapabilir ve fiyat alabilirsiniz.