İstanbul Havalimanı VIP Transfer

İstanbul Havalimanı VIP Transfer

İstanbul Havalimanı eski adıyla IGA Havalimanı yada 3. Havalimanı  , Türkiye’nin en fazla uçuş olan havalimanıdır. İstanbul Atatürk Havalimanı ticari uçuşlara 6 Nisanda tamamen kapandı ve İstanbul Havalimanı’ndan uçuşlara devam etmeye başladı. İstanbul Havalimanı Avrupa ve Dünya’nın en kalabalık ve en yüksek kapasiteye sahip havalimanıdır. İstanbul Havalimanı Transfer hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

İstanbul  Havalimanı ’na Türkiye’nin tüm illerinden ve çeşitli ilçe ve semtlerinden gelen yolculara her gün binlerce VIp Vito araçlar  ile yolcu transferi yapılmaktadır. İstanbul Havalimanı  VIP  Transfer hizmetleri sunan şirketimizin tüm araçları son model olmakla birlikte beklentilerinizi karşılayacak bir hizmet kalitesiyle sizlere özel  VIP Transfer ulaşım hizmeti vermeye hazırdır.

Şirketimiz Hakkında

2000 yılından bu yana Türkiye’de şehir içi ve şehirler arası turizm taşımacılık hizmeti veren bir şirketiz. Müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışı ile hareket ediyoruz. Bu doğrultuda özellikle de hizmet verdiğimiz araçların tümünde müşterilerimizin güvenliği , rahatlığı ve hijyen beklentilerini karşılamasına özen göstermekteyiz. Araç filomuz geniş olup, son model araç seçeneklerine sahibiz. Bizlerle iletişime geçtiğinizde özel olarak belli bir model tercih edebilirsiniz.

Havalimanlarında VIP Transfer hizmetlerimizin tam zamanında ve  sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesi için çalışıyoruz. Bu nedenle müşterilerimizin belirtmiş olduğu tarih, uçuş bilgileri ve adres gibi önemli detayların sorunsuz ve eksiksiz bir şekilde firma veritabanımıza işliyoruz. Belirtmiş olduğunuz ulaşım detayları, özel notlar doğrultusunda hizmetimizi gerçekleştiriyoruz.

Neden Biz ?

İstanbul’un neresinde olursanız olun, sizleri belirttiğiniz adresten alıyoruz ve en hızlı ve en güvenli şekilde İstanbul Havalimanı’na ulaştırıyoruz. İstanbul  Havalimanı Transfer hizmetimiz sadece İstanbul Havalimanına “gidiş” olarak sınırlı değildir. Hizmet talebiniz doğrultusunda, İstanbul Havalimanından, İstanbul’un neresine isterseniz veya  belirteceğiniz özel bir adrese , komşu şehirlerimize  doğrudan ulaşmanızı da sağlamaktayız.

İstanbul Havalimanı ile seyahat edeceğiniz noktalar arasında sizlere güvenlik, rahatlığın yanı sıra aynı zamanda en ekonomik ulaşımı da sağlıyoruz. Firmamız kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetini önemsediği kadar aynı zamanda ekonomik ulaşım prensibini de benimsemektedir. Bu anlamda firmamız bulabileceğiniz en uygun VIP fiyat transferi sağlayan şirket seçenekleri arasında ilk sıralarda gelmektedir.En uygun İstanbul Havalimanı VIP transferi tarafımızca yapıldığına inanıyoruz.

İstanbul Havalimanı VIP Yolcu transferi hizmetimizden faydalanmak için bizlerle doğrudan +90 542 354 08 80 numaralı telefondan iletişime geçebileceğiniz gibi web sitemizde bulunan rezervasyon linki üzerinden online olarakta transfer talebinde bulunabilirsiniz. Firma bünyemizde çalışan personellerimiz her gün 7/24 sizlere yardımcı olacaklardır.

Sohbet Başlat
💬 Fiyat Alın Rezervasyon Yapın !
Scan the code
Merhabalar ! Whatsapp Destek hattından rezervasyon yapabilir ve fiyat alabilirsiniz.