Yatta Evlilik Teklifi

Yatta Evlilik Teklifi

Unutulmaz bir evlilik teklifi mi yapmak istiyorsunuz?
Mumlarla süslü şık bir masada, yatta yenilen romantik bir akşam yemeğinin ardından, Kız Kulesi önünde veya lazer gösterisi eşliğinde boğaz köprüsü altında gerçekleştirilen nefes kesici bir yatta evlilik teklifi organizasyonuna ne dersiniz?

Yatta evlilik teklifi organizasyonları için farklı ve her bütçeye uygun alternatifler sunuyoruz.
Yatınız sizin belirleyeceğiniz noktadan, kaptanınız ve size özel personeliniz ile birlikte hareket ederek, mumlarla ve çiçeklerle süslenmiş romantik bir yemek masası, arka planda hafif bir müzik ve lezzetli bir menü eşliğinde İstanbul Boğazı’nın eşsiz manzaraları arasında seyre çıkacak.

VIP Yatta Evlilik teklifiniz dilerseniz efsanelere konu olan Kız Kulesi’nin önünde, dilerseniz kıtaları birbirine bağlayan Boğaz Köprüsü’nün altında gerçekleştirilecek.

Evlilik Teklifi

Lazerli Evlilik Teklifi

Kız Kulesi’nde Evlilik Teklifi

Kız Kulesi’nin önünde yatta evlilik teklifinizi gerçekleştirmek istiyorsanız, organizsyonzun başlangıcından yaklaşık bir saat sonra muhteşem Kız Kulesi manzarasının önüne gelmiş ve teklifiniz için her şeyi hazırlamış olacağız.

Personeliniz yanınıza gelerek Kız Kulesi’nin önünde durduğumuzu, bu noktada çiftlerin fotoğraf çektirmesinin bir gelenek olduğunu söyleyerek sizi yatın ön tarafına davet edecek. Artık yatın baş tarafında, hemen Kız Kulesi’nin büyüleyici tarihi dokusunun önündesiniz. Bu sırada çalınmasını istediğiniz müzik yatta yükselecektir. Yüzüğü çıkartıp yatta evlilik teklifi etmeniz için kusursuz bir an!

Boğaz Köprüsü Altında ve Yatta Lazerli Evlilik Teklifi

Avrupa ve Asya’yı birbirine bağlayan Boğaz Köprüsü’nün altında gerçekleştirilecek bir evlilik teklifini de tercih edebilirsiniz. Sizleri birbirinize bağlayacak teklifinizi gerçekleştirmek için benzersiz bir konum ! Boğaz Köprüsü’nün altında yatınızın gerçekleştirdiği duraklama esnasında, servis personeliniz sizi fotoğraf çekme bahanesi ile yatın baş tarafına davet edecek, özel şarkınız bu esnada yükselecektir.

Teklifinize ilave bir görsellik katmak için İstanbul’un iki yakasından da teklifinizin görünebileceği Lazer gösterisini paketinize ekleyebilirsiniz. Sizin ve eşinizin isimleri, evlenme teklifi mesajınız Boğaz Köprüsü’nde belirecek, çekilen video ve fotoğraflar ile bu muhteşem an ölümsüzleşecektir.
Patlyan volkanlar eşliğinde teklif anını sizin için fotoğraflıyor ve videoya kaydediyoruz..

Evlenme teklifinize alacağınız “evet” cevabını, uzaktan kumanda ile patlatılacak volkanlar sayesinde hoş bir ışık seli arasında kutlayacaksınız, video ve fotoğraflarınız ücretsiz olarak çekilecek ve görüntüler tur bitiminde elinizde olacaktır. Paketlerimizde dahil olan fotoğraf çekimleri profesyonel kamera ile servis personeli tarafından yapılmaktadır. Evlenme teklifiniz için profesyonel çekim ve video klip çalışmaları isterseniz bu hizmetleri de ekstra olarak sağlamaktayız.

Yatta evlenme teklifi organizasyonumuz tam size göre!

Aden Yatçılık

Müstakbel eşinize evlenme teklifini bu muhteşem organizasyon ile yapmanız kendisini çok daha özel hissettirecek.

Yatın yemek yenilen bölümü açılır kapatılır şekilde olup, soğuk havalarda ısıtılmaktadır. Havanın soğuk veya yağışlı olması teklif programınızı etkilemeyecektir. Nasıl bir restoranda her mevsim evlenme teklifi yapılabiliyor ise yatlarda da her mevsim evlenme teklifi organizasyonları yapılmaktadır.

Yata Biniş Noktasını Siz Seçin

Organizasyonunuzun başlangıç noktasını Kuruçeşme, Arnavutköy, Bebek, Beşiktaş, Ortaköy, Kuleli, Beylerbeyi ve bu çevrede bulunan uygun iskeleye sahip tüm restoran ve eğlence kulüpleri arasından seçebilirsiniz.
 

Lezzetli ve Dolu Dolu Yemek Menüleri

Yemekler boğazdaki restoranlar tarafından özel olarak hazırlanmaktadır. Yatta hazırlanan amatör bir yemek değil, son derece lezzetli ve kaliteli restoran yemekleri çok şık bir sunum ile servis edilecektir.
İçerik olarak ise; yedi çeşit soğuk meze, iki çeşit ara sıcak, ana yemek, salata, meyve ve tercihinize göre sınırsız yerli alkollü veya alkolsüz içecekler.

Menüler balık, karışık ızgara veya tavuk olarak sizin tercihinize göre belirlenmektedir.

Yatta Evlenme Teklifi Neden Popüler

Sıradan bir restoranda etrafınızda sayısız yabancının bakışları altında yapacağınız bir teklif yerine, baş başa kalabileceğiniz, çok daha rahat bir ortamda evlenme teklifi yapabilmektesiniz.
Bu gece hiç unutulmayacak ve defalarca anlatılacak bir anı olarak kalacaktır. Sıradan bir teklif yerine, lüks bir yatta yaptığınız nefes kesici evlenme teklifi; daima bir restoranda, evde veya otelde yapılacak tekliften daha etkileyici olacaktır.
Personelimiz evlenme teklifi konusunda çok deneyimlidir; ne zaman ne yapmalıyım diye düşünmenize gerek kalmadan sizi yönlendirecekler. Program organize bir şekilde işleyecek, siz sadece günün keyfini çıkartacaksınız.
Boğazdaki bir restoranda yiyebileceğiniz kalitede yemek menüsünü boğazda panoramik bir yat turu yaparken alacak, hem eşsiz manzaraya tanıklık edecek hem de insan kalabalığından uzak ve baş başa olacaksınız.
İstanbul Boğazı ve Kız Kulesi teklifinize tanıklık edecek, size büyülü bir ortam sağlayacak.
Sabit fiyatlı ve her şey dahil evlilik teklifi organizasyon paketlerimiz sayesinde hesabınızı bileceksiniz ve ekstra bir ödeme yapmayacaksınız.


Bizi Neden Tercih Edersiniz ?


Yatlarımız bu tür organizasyonlarda kullanılan en lüks ve en büyük yatlardan olup, çok sayıda Vip misafiri ağırlamış, ve ağırlamaktadır. Sadece evlenme teklifi organizasyonları değil dünyanın en büyük markalarının organizasyonlarına ev sahipliği yaptığımız için kalitemiz tescillidir.

Lüks bir yat, üniformalı personel ve kaliteli hizmet arıyorsanız sizin için buradayız. Aden Yachting aracı firma değil, yatların gerçek sahibi, turizm belgeli kurumsal bir şirkettir.Aracı firmalar veya yat turizm işletme belgesi olmayan yetkisiz işletmeler yerine kurumsal bir şirketi tercih ederek en iyi fiyat performans oranını yakalar, hem de olası sorunları ortadan kaldırmış olursunuz.Yatlarımız “ T.C Kültür Bakanlığı Yat Turizm İşletme Belgesi” gibi daha bir çok belge ve akreditasyona sahiptir.

Sizin de aradığınız kurumsal bir işletme, lüks ve büyük yatlar ile gerçekleştirilecek, birinci sınıf bir yatta evlilik teklifi organizasyonu ise mutlaka bizimle iletişime geçmelisiniz.

Detaylı bilgi ve Rezervasyon için: 0542 354 08 80 numaralı telefon numarasından bize ulaşabileceğiniz gibi, dilerseniz iletisim@adenyachting.com adresine mail de atabilirsiniz. www.adenyachting.com sayfasından da yatlarımıza ve diğer organizasyonlarımıza bakabilirsiniz.

Hizmetlerimizden memnun kalacağınızdan hiç şüphemiz yok. Yatta Evlilik Teklifi ardından Teknede Kına Gecesi ardından Teknede veya Yatta Düğün hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.

VIP Yatlarımıza ve Organizasyon Teknelerimize ulaşım içinde evinizden iş yerinizden ve tüm hava limanlarından VIP Transfer hizmetimiz vardır.

www.adenviptransfer.com adresinden rezervasyon yapabilirsiniz yada rezervasyon@adenviptransfer.com adresine mail atabilirsiniz.

Sohbet Başlat
💬 Fiyat Alın Rezervasyon Yapın !
Scan the code
Merhabalar ! Whatsapp Destek hattından rezervasyon yapabilir ve fiyat alabilirsiniz.