VIP Gelin Arabası

VIP Vito Gelin Arabası

Aden Turizm Vip Gelin Arabası ile size ve sevdiklerinize unutamayacakları bir deneyim sunuyor.En özel gününüzü eşsiz kılmak için otel odası konforunda ulaşımın rahatlığını yaşamak mı istiyorsunuz ?

Aden Turizm size her biri bir diğerinden farklı özel tasarım 2018 Model Lüks Mercedes Vito’lar ile çözümler üretmektedir.

Düğün, nişan, düğün alışverişi, gelin getirme, kına gecesi, sünnet düğünü gibi özel günlerinizde stresinizi azaltacak, özel şoförlü, konforlu ve güvenli bir gelin arabasına kim hayır diyebilir?
Gelin damat dışında diğer kişilerinde rahatlıkla konforlu seyahat edebileceği Aden Turizm Gelin arabalarımızda başka çözümler aramanıza gerek kalmaz.

Gelin Arabası

Özellikle gelinlik, nişan kıyafeti ve abiye elbise ile otomobillere binmek, inmek seyahat etmek zor bir iştir.
Ayakta durmaya müsait yüksek tavan ve geniş iç hacim içerisinde yer alan rahat ve aralıklı koltuklar gelinlik ile seyahati kolaylaştırır.

Böyle özel bir günde tüm dış etkenlerden uzak lüks bir oda konforu ile donattığımız Lüks 2018 Model Mercedes Vito araçlarımızdan biri ile eşsiz bir gün yaşayın.
Vip düğün organizasyonu ve vip nişan için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Kiralık Düğün Arabası

Rüya gibi bir düğün için rüya gibi bir düğün arabası.. Kiralık düğün arabası taleplerinizi, deneyimli kaptanlarımızla  2018 Model Mercedes Vito Ekstra Uzun araçlarımızla hizmet veriyoruz.

Nişan götürme, gelin alma, sünnet gezisi gibi günleriniz de unutulmaz olmalı. İstenilen sayıda yolcu kapasitesine sahip 2018 Model Kiralık Mercedes Sprinter ve 2018 Model Kiralık Mercedes Ekstra Uzun Vito araçlarımız, size ve sevdiklerinize keyifli ve güvenli yolculuk imkanı sunuyor.

Vip Gelin Arabası

Vip Gelin Arabası

Özel Günler İçin Düğün Arabası Kiralama

Mezuniyet baloları, Doğum günleri gibi özel günlerinizde size uygun özel tasarımlı ve donanımlı Vip Mercedes Vito Gelin Arabası ile kusursuz hizmet vermeyi vaat ediyoruz. Hemen rezervasyon yaparak sizde en uygun fiyata araç kiralayabilirsiniz.

Örnek etkinliklerimize ve araçlarımıza bakabilirsiniz www.facebook.com/adenyachting

VIP Yatlarımızı incelemek isterseniz www.adenyachting.com sayfasından fiyatlarımıza ve lüks VIP yatlarımıza bakabilirsiniz.

Ayrıca VIP Havalimanı Transfer fiyatlarımıza bakabilirsiniz.

Sohbet Başlat
💬 Fiyat Alın Rezervasyon Yapın !
Scan the code
Merhabalar ! Whatsapp Destek hattından rezervasyon yapabilir ve fiyat alabilirsiniz.