Mercedes Vito Gelin Arabası

Gelin Arabası

Mercedes Vito Gelin Arabası ,  size ve sevdiklerinize unutamayacakları bir deneyim sunuyor.

En özel ve en güzel gününüzü eşsiz kılmak için konforlu ulaşımın rahatlığını yaşamak istiyorsanız. Aden size her biri bir diğerinden farklı özel tasarım Lüks Mercedes Vitolar Sprinter’lar ile çözümler üretmektedir.

Düğün, nişan, bekarlığa veda, düğün alışverişi, gelin getirme, kına gecesi, sünnet düğünü gibi özel günlerinizde stresinizi azaltacak. Özel şoförlü, konforlu, güvenli ve lüks bir gelin arabasına kim hayır diyebilir ?

Gelin ve damat aileleri ile birlikte de rahatlıkla konforlu seyahat edebileceği Aden VIP Gelin arabalarımızda tuvalet ve mutfak bulunduğundan ihtiyaçlarınız için başka çözümler aramanıza gerek kalmaz. Özellikle gelinlik, nişan kıyafeti ve abiye elbise ile otomobillere binmek, inmek seyahat etmek zor bir iştir.

Böyle bir günde tüm dış etkenlerden uzak lüks bir otel konforu ile donattığımız Mercedes Vito araçlarımızdan biri ile unutulmaz bir gün yaşayın.

VIP Düğün organizasyonu, evlilik teklifi ve bekarlığa veda partisi için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Gelin Arabası

Gelin Arabası

Konfor ve Lüks

Gelinlik ile seyahat etmenin ne kadar zor olduğunu düşünüldüğünde süper lüks gelin arabaları ile hem farklılık arayanların hem de konfora önem verenlerin istekleri yerine getiriyoruz. Ayakta durmaya müsait yüksek iç mekanda yer alan rahat ve aralıklı koltuklar, gelinlik ile seyahati kolaylaştırıyor. Aracımızda gelin ve damattan başka kişilerinde oturabileceği özel koltuklar bulunmaktadır. Şoför ile iletişimi rahatça kesmek istediğinizde kullanabileceğiniz ara bölme, TV ve müzik sistemi, buzdolabı, PlayStation, Apple Tv, çay ve kahve makinesi, telefonunuzu rahatça şarj edebileceğiniz 220 volt prizler vs…

Gelin Arabası

Gelin Arabası

Bizim İçin Önce Güvenlik, Sonra Konfor Önemli

Üstü açık klasik gelin arabası İstanbul’da riskli olduğu için VIP Vito araçlar daha çok tercih ediliyor. Üstü açık gelin arabası tercih edildiğinde gelinlik ile seyahat çok riskli olmaktadır. Yaz sıcağında ya da yağışlı bir havada bir de yoğun trafikte kalınabiliyor, işte bizim aracımız tam burada devreye giriyor. Özel şoförü, siyah camları ile inanılmaz bir seyahat deneyimi sunuyoruz.

Aracımızı düğün, nişan,dış çekim, kına ve sünnet merasimleri için kiralayabilirsiniz.

Gelin Arabası

Gelin Arabası

Aden VIP Yat kiralama hizmeti için buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca İstanbul içi ve Şehirler arası gezileriniz turlarınız , ve hava limanı transferi için hizmetlerimize bakabilirsiniz.

Gelin Ve Damat Adaylarımıza Özel Yatta Evlilik Teklifi  Yatta Bekarlığa Veda  Teknede Düğün rezervasyonları için % 25 ekstra indirim fırsatı.Yat Kiralama İstanbul

Sohbet Başlat
💬 Fiyat Alın Rezervasyon Yapın !
Scan the code
Merhabalar ! Whatsapp Destek hattından rezervasyon yapabilir ve fiyat alabilirsiniz.